Web tasarımda mobil önce gelir.

Web tasarım her zaman önceliğiniz responsive tasarım olmalı

Ekibimiz her zaman web tasarım konusunda mobil önceliği baz alarak çalışmaktadır. Mobil uyumluluk demek tüm cihazlara uygun bir web tasarım demektir.

Peki neden mobil önce gelir?
  • Türkiye’de, nüfusun %72‘si yani 59,3 Milyon internet kullanıcısı olduğunu biliyor muydunuz?
  • Hmmm bu kullanıcıların 56,3 Milyonunun telefonlarından internete bağlandığını?
  • Peki Masaüstü bilgisayar veya laptop kullananların oranı %48 iken, tablet kullananların oranının %25 olduğunu?
Bu oranları neden sizlerle paylaştık? Hemen açıklayalım; kullanıcıların birçoğu cepte taşınan cihazlarla internete bağlanmaktadır. Responsive tasarımın önemi burada devreye girmektedir. Her türlü cihazlarda mükemmel bir sonuç vermek için web tasarım da responsive uyum her zaman önceliğimizdir.

Sizlerle Web Tasarım konusunda yine ek bilgiler paylaşmak istiyoruz. 

Türkiye’de kullanıcılar ayda 4 kez internet üzerinden alışveriş yapıyorlar. Bu alışverişlerin; %75’i akıllı cep telefonları üzerinden gerçekleşiyor. 
%52’si ise dizüstü bilgisayarlardan, %39’u ise masaüstü bilgisayarlardan %21 ise tablet ve diğer cihazlar üzerinden yapılmaktadır.
Web Tasarım da yapılan yanlışların en başlarında responsive çalışmalarının göz ardı edilmesi ve yeterince önemsenmemesi geliyor. Responsive’ i şablon çalışmalarla kestirip attıklarında maalesef bu etki sizin kazançlarınıza dahi yansıyor ve yeterince web sitenizden verim alamamakla sonuçlanıyor.
Çevrimiçi Çözüm web tasarımda günümüz teknolojilerini yakından takip ederek ve her geçen gün kendisini yenileyerek mutlu müşteriler kazanıyor ve bu kazanımlarını Referanslar bölümünde herkesle paylaşmaktan gurur duyuyor. Ekibimiz web tasarım çalışmalarında her zaman mobil platformları baza alarak çalışmakta olup tüm cihazlara uygun herkes tarafından taktir edilen muhteşem tasarım çalışmaları çıkartmaktadır.
 
Özetle: Masaüstü, Laptop, Telefonlar ve tüm mobil cihazlara uyumlu kullanıcı dostu bir web tasarım için mutlaka uzman bir ekiple çalışmanızı tavsiye ediyoruz.
 

PROJENİZİ ÜCRETSİZ İNCELİYORUZ.

ANALİZ RAPORU İLE BİRLİKTE SİZE SUNUYORUZ.

Çevrimiçi Çözüm tarafından hazırlanmıştır.

Design by Çevrimiçi Çözüm

© 2019 Tüm hakları Saklıdır.

Sohbeti Başlat
Müşteri Temsilcisi
Çevrimiçi Çözüm
Merhaba 👋
Desteğe ihtiyacınız var mı?